İstanbul Kombi Tamiri

Doğalgaz Petek Temizleme

Doğalgaz ve Kalorifer peteği iç temizliği, kombi petekleri zaman içinde içerisinde oluşan pas, kireç ve balçıklanmış su sebebi ile tıkanır ve ısı kaybına uğrar. Genelde görülen belirtiler peteklerin alt kısmının ısınmaması yada kombiye uzak olan peteklerde hiç ısınma olmaması. Bu durumlarda Kombinin petek temizleme bakımı ve filtre bakımı gelmiş demektir.
Peteklerinizle ilgili yukarıda saydığımız sorunlar için firmamızdan destek alarak radyatör petek temizliği yaptırmalısınız. Petek temizliği yapılırken petekleriniz asla sökülmez, kombi sıcak su bağlatınızdan tüm radyatör petek tesisat borularınız ve petekleriniz, kullanılan temizleme ve koruyucu kimyasallar ile tertemiz hale gelerek mükemmel bir ısı elde etmenize olanak sağlar.


Firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir.


Firma olarak her tip kalorifer peteği ve ısıtma sistemlerinin temizliğini profesyonel şekilde yapıyoruz. Aşağıda kalorifer peteği çeşitlerini sizin için sıraladık.


Alurad marka petek temizliği Panel radyatör temizliği Döküm radyatör temizliği Yerden ısıtma sistemi temizliği Merkezi ısıtma temizliği

Avcılar Kombi TamiriAvcılar Kombi BakımıAvcılar Kombi Servisi